
Синтезатор-піаніно для дівчаток М6613
1 822 ₴
- В наявності
- Код: 6613L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красиве багато функціональне дитяче буде чудовим подарунком для Вашої дитини.
Для роботи піаніно потрібно 4 батарейки АА (до комплекту не входять) або під'єднати до мережі (адаптер до комплекту)
Під час програвання мелодій метелик і квітка світяться.
Є вихід на МР3.
- 37 клавіш
- регулювання гучності
- функція записування мелодії
- 5 музичних інструментів
- демо мелодія
- голоси тварин
У комплекті знімний мікрофон і стільчик.
розмір у коробці в кор-ку, 49х47х10,5см
(Розміри синтезатори вказані приблизні)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Тип живлення | Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Синтезатор |
| Розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 2000 г |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 822 ₴

