
Надувний басейн Intex 57181
1 323 ₴
- В наявності
- Код: 57181L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн призначений для відпочинку всією сім'єю (або для самостійної гри діточок від 6 років).Борт басейну зроблений із 2 незалежних повітряних камер.Зливний клапан розміщений на дні басейну, для швидкого зливання води, його досить просто відкрити.
Виготовлений басейн із міцного вінілу високої якості завтовшки 0.32 мм.
Дно басейну не надувне.
У разі заповнення на 80% місткість басейну становить 600 л.
Розмір 229 х 147 х 46 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴

