
Дитячий каркасний басейн Intex 56452 183х38 см
757 ₴
- В наявності
- Код: 56452L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн для дітей віком від 3 років.
Привабливе зовнішнє оформлення з персонажами живого світу потішить вашу дитину. Конструкція просто розгортається з компактного рулону, не вимагає жодних інструментів і легко наповнюється водою.
Особливості басейну Intex:
діаметр — 183 см,
висота — 38 см;
об'єм — 800 л;
зливного клапана: немає
матеріал: ПВХ;
вага: 2.2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 830 л |
| Висота | 38 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 2.2 кг |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 183 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴

