
Дитячий ігровий центр "Пригоди в джунглях" Intex 57161
3 474 ₴
- В наявності
- Код: 57161BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Intex 57161 JUNGLE ADVENTURE PLAY CENTER — Ігровий центр "Пригоди в Джунглях"
Розміри — 2,44 м х 1.96 м х 71 см
Товщина стінки — 0,30 мм
Матеріал — вініл
• Два басейни в одному: невеликий басейн і більший басейн
• Містить водяну гірку, надувні пальми, фламінго, мавпа, гра з кільцем і 5 куль
• Посадковий надувний килимок для приземлення з гірки
• Зливна заглушка в басейні
• Невеликий басейн обладнаний зливним отвором для зливання води. Висота не більш ніж 11 см, об'єм 57 л
• Великий басейн має висоту борту 20 см, об'єм 493L
• Максимальний ліміт ваги 81 кг
• Ремкомплект
Вага 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 493 л |
| Довжина | 257 см |
| Ширина | 217 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 474 ₴

