
Ігровий будиночок для ляльок М 6983
1 729 ₴
- В наявності
- Код: М 6983L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий ляльковий будиночок подарує Вашій дитині прекрасні миті цікавої гри. Усі дівчатка люблять грати в лялечки, а з таким чудовим будиночком гра стане ще цікавішою та цікавішою. Тепер дівчинці завжди буде чим зайнятися.
Виготовлений будиночок із якісного пластику та картону.
Барвистий двоповерховий особняк надасть можливість розмістити всередині улюблених ляльок дівчинки, він підійде як для Вінкс, Барбі, так і для будь-яких зросту до 29 см. Кожна кімнатка в будинку облаштована меблями, на віконцях у будиночку є красиві шторки, всього в будиночку 6 затишних кімнат:
- кімната відпочинку, у якій стоїть крісло з підставкою для ніг, телевізор, музичний центр
- вітальня з диванчиком із подушками, тумбочкою та кавовим столиком
- спальня з гарним ліжечком з оголів'ям і постільним бельєм
- кухня має кухонний гарнітур, столик для приготування їжі, посуд
- столова з великим обіднім столом і 2 стільчиками
- ванна кімната з душовою кабінкою, столиком для ванної зі стільчиком
Розмір будиночка: 108х93х37см.
Розмір упаковки: 69х47х9см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 3000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 3х років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 729 ₴




