
Розвивальний музичний килимок для немовляти 698-55A
799 ₴
- В наявності
- Код: 698-55L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Такий ігровий набір буде розважати та розвивати Вашого малюка від народження. Спочатку як гімнастичний центр, а потім як ігровий столик. Ігровий набір 2 в 1 розвиває дрібну моторику, дотик, мускулатуру, зір і слух. Ігровий набір містить: дуга, підвіски-брязкальця 5 шт (ведмедик, мавпочка, хом'ячок, тигр, дзеркало).
Розвивальний килимок «Паніно» підходить для ігор лежачи, сидячи та в положенні на животику. Малюк жмет клавіші, грає музика, а мама насолоджується концертом.
Характеристика:
- Звуки музики, яскраві вогники та дзеркальце у верхній частині дуги сприяє розвитку чуттєвого сприйняття, слуху та самопізнання.
- Натискання клавіші — чудова вправа на розтяжку, що розвиває гнучкість у дитини.
- 4 іграшки та дзеркальце над головою привертають дитячу увагу, стимулюючи розвиток моторики, зорової системи та захопленого рефлексу в процесі спостереження та дотиків до них.
- Три режими роботи та 10 різних пісень розвивають здатності малюка слухати та розрізняти звуки, удосконалюють пізнавальні здібності.
- Перемикач живлення та гучності.
- Розмір: 85 х 52 см.
- Піаніно (музика та світло) — знімне.
- Дуга.
- 5 підвісок-брязкальців (ведмедик, мавпочка, хом'ячок, тигр, дзеркало).
- Товар працює від батарейок типу 3 АА (1,5V — до комплекту не входять).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 1 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 490 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

