
Машинка металева Mersedes Benz 1208 1:24
399 ₴
- В наявності
- Код: 1208
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка металева М1:24
Іграшка представлена 3 кольорами.
Працює від батарейок.
Особливості: світлові ефекти, звукові ефекти, відчиняння дверей
Розмір машинки : 19 х 7,5 х 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

