
Радіокерована робот-собака М619
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 619L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Собачка дуже симпатична, вміє виконувати досить багато команд. Є 6 кнопок для руху собачки, кнопки для співу, танців і режим навчання (англ. язиці). Особливо вражають світлодіодні очі , які змінюються залежно від емоцій. Вони можуть бути сумні, веселі, здивовані, злі тощо.
Працює від акумулятора.
У комплекті із собачкою йде пульт керування та usb заряджання.
Розміри собаки 27х18,5х19,5 см.
Розмір паковання 30х15х18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | USB-роз'єм, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Висота | 19 см |
| Мови | Англійська |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Ширина | 18 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Довжина | 28 см |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



