
Робот на радиоуправлении 27115 (36 см)
1 077 ₴
- В наявності
- Код: 27115 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький поклонник роботов будет в восторге от игрушки 27115 , которая позволит ему отправиться в фантастический мир приключений. Играя с этой игрушкой, дети смогут развить воображение, эмоциональное восприятие и мелкую моторику рук.
Характеристики:
- Тип: робот
- Тип управления: на дистанционном управлении
- Тип питания: батарейки
- Материал: пластик
- Звуковые эффекты
- Световые эффекты
- Музыкальные эффекты
- Ходит
- Ездит
- Стреляет дисками
- Длина: 36 см
- Размер упаковки: 26х36х14 см
- Упаковка: картонная коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Радіус дії | 15 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 600 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | Батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077 ₴



