
Дитячий навчальний синтезатор MQ-810 USB
1 999 ₴
- В наявності
- Код: Синтезатор MQ 810L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитячий синтезатор MQ-810 USB – міні-піаніно, ідеальне для розвитку музичного таланту у вашого малюка. Цей дитячий інструмент підійде для починаючих музикантів.
На цьому синтезаторі можна прослуховувати композиції, яких немає в пам'яті інструменту. Для цього досить вставити флешку із записаною музикою в USB-роз'єм і насолоджуватися улюбленими творами.
Особливості:
Клавіатура електронна (61 клавіша)
Мікрофон
Світлодіодний дисплей
Мелодії (демо) - 6
Ударні - 8
Ритми – 10
Тембри - 16
Контроль темпу
Синхронізація звуку
Вібрато (невеликі коливання висоти тону-якого звуку)
Регулювання гучності
Відтворення МР3-файлів
Підставка для нот
Дитячий синтезатор MQ-810 USB працює як від мережі, так і від батарейок (у комплект не входять).
Розмір: 80х29х6 див.
Розмір упаковки: 83х33х10 див.
Відмінна модель з хорошими музичними параметрами.
Радують і вражають широкі функціональні можливості.
Це одна з найбільш затребуваних і популярних моделей, що в рази перевищує за параметрами дитяче музичне піаніно.
Дитина сама захоче створювати свої музичні твори після такого подарунка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MQ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1800 г |
- Ціна: 1 999 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка

