
Дитячий ігровий набір інструментів 2056
823 ₴
- В наявності
- Код: 2056L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Якісний ігровий набір будівельника складається з різних іграшкових інструментів. Малюк зможе грати в майстри. Комплект містить 48 елементів. Кожен інструмент має дуже натуральний вигляд.
До набору входять:
· Каска
· Пила
· Дриль
· Болти
· Викрутка
· Гайки
· Сверло
· Ножівка
· Молоток
Всі іграшки компактно поміщаються в зручний ящик для зберігання інструментів.
Ваш малюк зможе в ігровій формі ремонтувати й усувати неполади. Інструменти зроблені з якісного пластику та не видають запаху. Дриль розміром 17 см має спеціальне механічне керування, він обладнаний свердлом, яке обертається. Усі інструменти повністю безпечні для дитини. Малюк зможе придумати велику кількість ігор, де він майстер, який може полагодити будь-яку іграшку та техніку. Для дитини цей набір буде корисний, позаяк він зможе розвинути дрібну моторику рук, а також пам'ять і увагу. Малюк буде повністю захоплений грою. Малюк зможе вивчити нові слова та назви слюсарних інструментів.
Розмір валізки: 35х20х16см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 1500 г |
- Ціна: 823 ₴




