
Надувне ліжко з вбудованим насосом Intex 67768 (137х191х33см)
2 479 ₴
- В наявності
- Код: 67768L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Intex 67768 зроблена з вишуканого вінілу за новими технологіями. Особливість цього надувного ліжка полягає в підтримувальній системі Dura-BeamTM, яка створює максимально комфортні умови для відпочинку. Верхня частина надувного ліжка має покриття за своїми характеристиками, що схоже на велюр, м'яке та приємне на дотик, яке не дає постільній білизні зісковзувати. Ліжко призначене для тривалого використання
Характеристики Intex 67768:
Характеристики:
Розмір: 137 х 191 х 33 см.
Вбудований електронасос 220W.
Виробник: Intex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 479 ₴

