
Двоспальне надувне ліжко Intex 64124 + Вбудований насос
2 268 ₴
- В наявності
- Код: 64124L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Надувне ліжко Intex 64124, що поєднує стильний дизайн і максимум функціональності, виготовлена з водостійкого вінілу високої якості, стійкого до ударів.
Ліжко складається з двох якісних камер.
Односпальне надувне ліжко Intex 64124 чудово підійде для комфортного відпочинку. Ліжко виготовлене з водонепроникного вінілу та є досить міцним і м'яким на дотик.
Покриття ліжка виготовлене з велюрового напилення.
Технологія Fiber-Tech до складу, якого входять тисячі високоміцних поліефірних волокон, цей надувний матрац забезпечує підвищений комфорт, стабільність і підтримку. Високоміцні поліефірні волокна не розтягуються з плином часу, що дасть змогу використовувати довгий час.
За допомогою вбудованого насоса, ви швидко й без жодних зусиль надієте ліжко. Час надування займе не більш ніж 2 хвилини.
До комплекту до надувного ліжка входить спеціальна сумка для перенесення, яка стане незамінною в будь-якій подорожі.
Особливості надувного ліжка Intex 64124:
- розмір: (ВхШхД): 42х152х203 см;
- максимальне навантаження: 273 кг;
- вага: 9 кг;
- Колір: чорний
- вбудований насос 220 В;
- два спальні місця;
- розмір паковання: 38х46х18 см;
- ремкомплект у наборі;
- сумка для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 2 268 ₴

