
Дитячий піаніно, синтезатор MQ 806 орган USB + мікрофон
1 649 ₴
- В наявності
- Код: MQ 806 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний дитячий синтезатор має 2 активних динаміка на відміну від багатьох інших дитячих синтезаторів.
Піаніно MQ 806 USB має 54 клавіші.
Характеристика:
- 6 демо мелодій;
- 10 тонів;
-100 ритмів;
- 5 наголосів;
- звукові ефекти;
- запис;
- регулювання гучності;
- мікрофон;
- USB;
Працює від батарейок (6 шт - в комплект не входять)
Можливість роботи від мережі з допомогою мережного адаптера 220В.
Розмір упаковки: 76х25,5х8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MQ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка

