
Дитяче піаніно MQ807 USB MP3
1 889 ₴
- В наявності
- Код: MQ807
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитячий іграшковий синтезатор MQ-807 USB — міні-піаніно, ідеальний для розвитку музичного таланту у вашого малюка. Цей дитячий музичний інструмент підійде як для музикантів-початківців, так і для тих хлопців, які вже досягли музики певних успіхів. І, можливо, вже навіть вміють мелодії складати.
На синтезатори MQ-807 USB можна записувати свої музичні твори, а потім прослуховувати їх у режимі відтворення. А ще, завдяки наявному в задній панелі інструменту USB-роз'єму, можна насолоджуватися улюбленою музикою з МР3 носія.
Особливості синтезатора:
Клавіатура електронна (54 клавіші)
Мікрофон
Два динаміки
Стереовихід
2 режими роботи (грапальнаглушка)
Мелодії (демо) — 10
Ударні -5
Ритми — 100
Тембри — 100
Контроль темпа
Регулювання гучності
2 режими навчання
Відтворення МР3-файлів
Дитячий ігровий синтезатор MQ-807 USB працює як від батарейок, так і від мережі 220 В.
Розміри синтезатора:
70х23х7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 1 889 ₴


