
Перегонова машинка Маквін на керуванні 6777-47
719 ₴
- В наявності
- Код: 6777-47L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перегонова машинка Маквін на керуванні 6777-47 Тачки з радіокеруванням — це чудова іграшка, яка в будь-якому разі сподобається вашому малюкові, особливо любитечому машинки Тачки
Її відмінністю є ручне керування і яскраве оформлення.
Завдяки цій іграшці ви зможете відпочити від дитини.
У комплекті до машинки на радіокеруванні Тачки 6777-47:
інструкція з використання, акумулятор, автомобіль, пульт керування і зарядний пристрій.
Вік: 3+
Розмір упаковки: 31 х 13 х 13 см
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴


