
Лялька Барбі в рожевому спортивному купі Porshe Defa 8228
976 ₴
- В наявності
- Код: 8228L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька Defa у рожевому спортивному купе Defa 8228
Модна лялька дефа у своїй новій спортивній машинці. У ній вона може їздити за покупками в модний бутик. Ваша донечка буде в повному захваті від такої красивої та модної ляльки.
розмір коробки: 42,5х20х21 см;
у комплекті лялька та машинка;
рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 26 см |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴



