
Дитячий аерохокей від мережі ZC 3005+2
2 499 ₴
- В наявності
- Код: ZC 3005+2L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Повітряний хокей Power Hockey ZC 3005+2 працює від мережі 220V
Повітряний хокей Power Hockey – неймовірно популярна гра, в яку можна грати з 4-х років.
Діткам вона допоможе розвинути моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність, координацію рухів, а дорослим принесе масу задоволення і легку ностальгію про дитинство. Захоплюючий, динамічний аерохокей допоможе створити здорову спортивну конкуренцію. Повітряний хокей – це відмінне проведення часу для всієї родини.
Також, встановивши його в кімнаті відпочинку на роботі, Ви зможете зняти стрес і відпочити в робочий перерву.
Гру Аерохокей можна використовувати як настільну або окремо стоїть на ніжках.
В дитячий хокей можна грати як удвох, так і вчотирьох.
Правила гранично прості: шайбу у ворота противника загнати якомога більше разів.
Хокей працює від мережі.
Розмір хокею: 85 х 42,5 х 60см
Розмір коробки: 81 х 43,5 х 10 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | Аерохокей |
| Стан | Новий |
| Матеріал опор столу | Ламінований МДФ |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 430 мм |
| Довжина упаковки | 810 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 2 499 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

