
Дитячий ігровий намет 2 в 1 з переходом М 2503
1 029 ₴
- В наявності
- Код: 2503 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет дитячий ігровий 2503 барвистий і яскравий намет чудово підійде для гри Ваших дітей.
Перехід з одного будиночка в інший відбувається через тунель, до якого в кожному з будиночків є вихід.
У будиночку є кілька віконець з москітною сіткою та вхід, який закривається. У другому будиночку з двох суміжних боків розташовуються великі москітні сітки, вихід — з третього боку (закривається на липучки або скручується до верху та закріплюється за допомогою мотузочок). Всі три частини (два будиночки з'єднуємо їх переходом) можна використовувати окремо, до того ж вони легко встановлюються й займають мінімальне місце під час зберігання в складеному вигляді. Сумка для зберігання — у комплекті.
Усі три частини ігрового намету (дві будиночки з їх переходом) можна використовувати окремо, до того ж вони легко встановлюються й займають мінімальне місце під час зберігання в складеному вигляді.
Палатки та тунель на каркасі-спіралі, що відкривається. Палатки у формі будиночка з яскравими гранями. Одночасно грати можуть кілька дітей. Використовувати дитяча намет можна не тільки в приміщенні, але й на вулиці. Схема збирання дитячого ігрового намету з тунелем у початковий стан додається. Легкий, міцний ігровий намет виготовлений із нейлону, що не легкозаймається.
- у складеному вигляді дуже компактний для перенесення і зберігання;
- дуже простий у встановленні — намети та тунель самі розгортаються (завдяки каркасу-спіраллю);
- є підлога;
Яскравий дитячий намет може бути чудовим місцем для самостійної гри дитини, а також чудово підійде для сюжетно-рольових ігор дітей.
Розмір у розібраному вигляді: 240*74*84 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 840 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

