
Дитячий ігровий набір доктора 606-1-5
839 ₴
- В наявності
- Код: 606-1L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий набір доктора - це захоплююча іграшка для дітей, яка допоможе розвинути моторику рук, мислення, уяву. Багатьом дітлахам дуже подобатися лікувати своїх бабусь, дідусів і не тільки, вимірювати тиск, робити уколи, вимірювати температуру тіла та інше. З таким чудовим дитячим набором доктора ваші малюки зможуть влаштувати вдома справжній медпункт. У наборі є візок та всі необхідні медичні приладдя та аксесуари.
Набір доктора з візком 606-1-5 може стати відмінним подарунком, як для хлопчика, так і для дівчинки.
Розмір упаковки: 35*15*48 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴


