
Дитячий розвивальний сортер Автошка 9198
899 ₴
- В наявності
- Код: 9198L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитяча розвивальна іграшка-сортер "Автошка" захопить Вашу дитину та подарує їй можливість весело проводити час!
Барвиста машинка-сортер 896 має світлові та звукові ефекти. Це не просто іграшка-сортер, а й ще каталка, за бажання Ваш малюк зможе катати її за собою, коли навчиться ходити!
Машинка має отвори різної форми на даху та дверцятах, у які дитина має вкласти відповідні фігурки. Ці ігрові дії будуть розвиватиме в малюка дрібну моторику, тактильні відчуття, зір і кмітливість.
Машинка може працювати у двох режимах:
1) навчання (нужно встановлювати фігурки на місця)
2) довільний рух (використання машинки як музичної каталки)
До комплекту набору входять:
1. машинка
6 фігурок
Живлення: 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять)
Розмір упаковки: 23х15х15см.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Основні | |
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Вік | Від 6 міс |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 899 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка


