
Надувний дитячий басейн Intex 57471
1 474 ₴
- В наявності
- Код: 57471BL,L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
розміри 159 x 159 х 50 см,
об'єм 424 літри,
рекомендується для дітей від 3 років.
Висота бортиків 45 см, дно не надувне.
До комплекту входить ремкомплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 424 л |
| Висота | 50 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 159 см |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 159 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴

