
Трюмо дитяче з аксесуарами 661-21
1 525 ₴
- В наявності
- Код: 661-21BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний, витончений туалетний столик стане найкращим подарунком Вашій принцесі
Ніжна кольорова гама
Необхідні аксесуари в комплекті
Такий столик стане справжньою прикрасою кімнати
Виготовлений з міцної нетоксичної пластмаси
В комплекті:
фен, імітує роботу цього приладу і працює від однієї батарейки AA (R6)
гребінець
гумки для волосся
кільця
намисто
браслети та інші аксесуари
В столику передбачений висувний ящик для прикрас.
При переміщенні перемикача на задній стінці дзеркала в положення "ON" грає мелодія . При натисканні на світиться сердечко вгорі столика, відбувається зміна мелодії.
Дзеркало працює від трьох батарейок типу AA (R6).
Розмір у зібраному вигляді: 44х34х72 см
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2000 г |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Особливості | Звукові ефекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴




