
Дитячий надувний басейн Intex 57482
1 197 ₴
- В наявності
- Код: 57482L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн Intex 57482 підходить для дітей від 3 років, має зливний клапан і ремкомплект для усунення пошкоджень. Стінки басейну з вінілу мають товщину 0,3 мм, водночас басейн досить міцний і слугуватиме довго. Чудовий дизайн приверне дітей і обов'язково їм сподобається, прекрасна графіка на дні. Їхня радість не буде приділена коли в спеку, далеко від водойми вони матимуть можливість поплавати в басейні.
Характеристики басейну Intex 57482:
довжина 163 см.
ширина 107 см
висота 46 см.
Об'єм: 240 л (за 80% наповнення)
Товщина стінок: 0.3 мм
Вага паковання: 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 240 л |
| Висота | 46 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 163 см |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 107 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴

