
Каркасний басейн 28270, 220х150х60 см
3 673 ₴
- В наявності
- Код: 28270L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутний каркасний басейн Intex 28270 виготовлений із високоякісного тришарового ПВХ з пофарбованим металевим каркасом із корозійним покриттям. Простота конструкції дає змогу легко збирати басейн за 30 хвилин. Наявність зручного зливного клапана дає змогу приєднати садовий шланг і злити воду в будь-яке місце.
Характеристики:
Розмір басейну: 220х150х60 см
Об'єм води: 1 662 л
Вага: 15,9 кг
Наявність зливного клапана
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 см |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 1662 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 см |
| Колір | Синій |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 673 ₴

