
Надувний басейн "Райдуга" Intex 57422, 147 х 33 см
579 ₴
- В наявності
- Код: 57422L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний дитячий басейн "Райдуга" Intex 57422 — барвистий басейн для Вашого малюка. У ньому можуть купатися відразу кілька малюків.
Надувний дитячий басейн "Райдуга" Intex 57422 має м'які надувні бортики, які додають комфорту й вбережуть вашу дитину від травм. Яскраве райдужне забарвлення додає приємне враження від басейну. Виготовлений із високоміцного вінілу (ПВХ).
Надувне дно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 275 л |
| Висота | 33 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 1 кг |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 147 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴

