
Надувний басейн Intex 56483 (262 x 175 х 56 см)
1 465 ₴
- В наявності
- Код: 56483L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний дитячий басейн Intex 56483 "Сімейний" (262 x 175 х 56)
У басейну прозорі зовнішні стінки та водовідвід у підлозі.
Дитячий басейн зроблений із якісного матеріалу — міцного вінілу.
Він має дві повітряні камери з подвійними клапанами та надувне дно.
У басейні можуть купатися кілька дітей і дорослих одночасно.
Розміри басейну: 262 x 175 х 56 см.
Висота басейну: 56 см.
Місткість басейну: 749 л.
Максимальний рівень води: 37 см
Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 749 л |
| Висота | 56 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 262 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 175 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴

