
Каркасний басейн Intex 28210 366х76 см
5 999 ₴
- В наявності
- Код: 28210BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн intex 28210
-Діаметр чаші 366 см
-Висота борту 76 см
-Об'єм води в басейні 6503 літра
-Діаметр чаші 366 см
-Висота борту 76 см
-Об'єм води в басейні 6503 літра
- Вага басейну — 25 кг.
- Розмір паковання — 35х29х88 см
✔ Ремкомплект
✔ Посібник з експлуатації
✔ DVD з інструкціями зі встановлення
Каркасний басейн Intex 28210.
Нічого зайвого: проста конструкція, діаметр, достатній для одночасного відпочинку сім'ї, декількох дорослих або декількох дітей, компактне паковання, яке важить зовсім небагато, порівнюючи з аналогами, і швидке збирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 6503 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

