
Двоспальне надувне ліжко Intex 64136 + Вбудований насос
2 519 ₴
- В наявності
- Код: 64136L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель 64136 синьо-сірого кольору з вбудованим електричним насосом 220V
завдяки окантовці має пружніше спальне місце.
Ширина, довжина, висота: 152х203х42х47(підголівник) см
Максимальне навантаження: 273 кг
Вага: 7,9 кг
У комплекті сумка для перенесення, інструкція російською мовою, латочка-самоклейка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 8 кг |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519 ₴

