
Дитяча Ігрова Аптечка, Набір Доктора М0461
447 ₴
- В наявності
- Код: М 0461L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір лікаря у валізі LimoToy М 0461
Гра Доктор — це улюблена гра багатьох діток від трьох років.
Можна полечити друга, який прийшов у гості, улюбленого ведмедика або навіть тата, що біля нього. Набір йде у валізці, що дасть змогу легко перенести всі необхідні інструменти лікаря до пацієнта. А також дасть змогу зберегти лад у домі поза грою. У наборі 37 аксесуарів: молоточок, термометр, стетоскоп, пінцетик, пігулки, ножиці, шприц та ін. Гра розвиває необхідні соціальні навички.
Розмір валізки: 22х17х12 см.
Матеріал: пластик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

