
Надувний ігровий центр-батут 48260
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 48260L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий центр-батут 48260.
Надувний ігровий центр-батут призначений для активних ігор одного або двох дітей від 3 до 6 років.
Дитячий батут являє собою надувну конструкцію — м'яку й безпечну, завдяки високим бортам. Верхня та нижня частини подушки для стрибків виготовлені з особливо міцного вінілу та витримують навантаження до 55 кг.
М'яка надувна підлога та високі стіни дають змогу безпечно стрибати.
Насос купується окремо.
Розміри батута: 174 х 174 х 112 см.
- розмір паковання 41х46х15 см,
вага паковання 8 кг, макс.наг. 55 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 1740 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1120 мм |
| Вага | 8 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Від 2 років |
| Ширина | 1740 мм |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

