
Дитячий лазерний пістолет з мішенню 2148
479 ₴
- В наявності
- Код: 2148BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий тир 2148
Іграшковий пістолет з лазерної мішенню в комплекті – те, що потрібно практично кожному хлопчикові, який любить грати зі зброєю і точно потрапляти в ціль. Такий набір прекрасно розвиває в дитині окомір, точність, влучність, терпіння, цілеспрямованість.
Пістолет повністю безпечний для дитини і оточуючих, так як працює він за допомогою лазерного променя, випускаючи інфрачервоні промені світла. Коли лазерний промінь пістолета влучним пострілом вражає середину мішені, то колесо починає крутитися і відтворювати музичні і світлові ефекти, які роблять все, що відбувається більш захоплюючим і веселим.
Виготовлений набір з якісної пластмаси.
Розмір пістолета – 20 см.
Працює від батарейки 2хАА (в комплекті немає).
Діаметр мішені у вигляді колеса – 16 см.
Працює від батарейок 3хАА (в комплекті немає ).
Габарити упаковки: 31х26х6 см.
Іграшковий пістолет з лазерної мішенню в комплекті – те, що потрібно практично кожному хлопчикові, який любить грати зі зброєю і точно потрапляти в ціль. Такий набір прекрасно розвиває в дитині окомір, точність, влучність, терпіння, цілеспрямованість.
Пістолет повністю безпечний для дитини і оточуючих, так як працює він за допомогою лазерного променя, випускаючи інфрачервоні промені світла. Коли лазерний промінь пістолета влучним пострілом вражає середину мішені, то колесо починає крутитися і відтворювати музичні і світлові ефекти, які роблять все, що відбувається більш захоплюючим і веселим.
Виготовлений набір з якісної пластмаси.
Розмір пістолета – 20 см.
Працює від батарейки 2хАА (в комплекті немає).
Діаметр мішені у вигляді колеса – 16 см.
Працює від батарейок 3хАА (в комплекті немає ).
Габарити упаковки: 31х26х6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Лазерний приціл, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 0.2 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴



