Дитяча струнна дерев'яна гітара М 1370 без сумніву зацікавить майбутнього музиканта. Малюк захоплено буде вчитися грати свої перші мелодії, нехай навіть і найбільш прості. Зробіть дозвілля дитини максимально цікавим та корисним для розвитку!
Гітара рекомендується дітям віком від 3 років.
Розмір упаковки: 56х19х6 см.
Довжина гітари 58 см.
Упаковка: картонна коробка.
В комплекті:
Гітара струни, запасна струна, медіатор.
Потрібний Вам колір вказуйте в коментарі до замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Гітара |
| Розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴
- Спосіб упаковки: плівка,картон



