
Дитячий боксерський набір 90-130 см MS0332
1 327 ₴
- В наявності
- Код: MS 0332L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Боксерський набір Profi Boxing — для розвитку фізичних даних, спритності, сили, координації рухів.
Регулюється по висоті від 90 см до 130 см
Боксерська груша діаметр 25 см
Боксерські рукавички вагою 6 унцій (для дітей і боксерів-початківців)
Боксерська груша встановлена на міцній стійкій основі та укомплектована стійкою з міцного металу.
Нижня підставка заповнюється водою, піском або іншим наповнювачем для стійкості.
Може використовуватися в приміщенні й на вулиці.
Призначений для дітей віком від 4 років.
Боксерський набір легко та просто встановлюється.
Упакований у картонну коробку (41х48х13 см).
Принцип дії:
Важка платформа стоїть на підлозі, до неї приготовлена на пружині довга стійка, а до стійки прикріплена груша.
Всередині груші — повітряний балон. Під час удару груша розгойдується на стійці завдяки пружині.
Цей снаряд слугує для відпрацювання швидких і точних ударів.
Розміри: 90/130x42x42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Довжина | 420 мм |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Тип гри | Бокс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 1 327 ₴


