
Надувний матрац Intex 64755 (203 х 183 х 22 см)
934 ₴
- В наявності
- Код: 64755L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Надувний матрац intex 64755 прийшов на зміну Intex 64755 завширшки 183 см, серія Classic Downy Bed може з комфортом помістити двох або, якщо трохи потовзитися, то й трьох осіб.
Надувний матрац Intex 64755, купити надувний матрац Intex 68755
Двоспальний надувний матрац Intex 64755 (203 см х 183 см) темно-синього кольору виготовлений із сучасних і високоякісних матеріалів (водонепроникний вініл). Верхня частина надувного матраца виготовлена з ПВХ завтовшки 0.52 мм, має флоковане покриття, м'яке та приємне на дотик. Бічні стінки та низ матраца зроблені з ПВХ завтовшки 0.38 мм.
Надувний матрац Intex 64755 чудово підходить для туристичних походів, також на ньому можна плавати.
Характеристики матраца Intex 64755:
Розміри: 203 cм х 183 см
Висота: 22 см
Колір: темно-синій
Вага упаковки: 5.5 кг
Насос купується окремо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 274 кг |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 934 ₴

