
Дитячий ігровий верстат з інструментами М 1896
1 337 ₴
- В наявності
- Код: 1896 BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Ігровий набір інструментів "Моя майстерня" 1896 — цей набір обов'язково сподобається Вашій дитині! Адже для хлопчиків інструмент такого роду буде цікавим заняттям. Ще з раннього віку дитини тягне наслідувати дорослих і подібно до свого батька відремонтувати свої іграшки.
На верстаті аккуратно роспполімени спеціальні кріплення необхідні для інструменту. За такого розташування хлопчаки дисциплінуватимуть і привчатимуть до ладу.
У комплекті набору 35 деталей: верстат із лотком для зберігання інструментів і запчастин; дриль; викрутка; пила; розвідний ключ; молоток; ключ накидний; кріплення для інструментів; 3 брусочки; елементи конструктора; 6 деталей для збирання моделі; наклейки.
Набір виготовлений із якісного пластику.
Розмір коробки: 68,5x51x11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 750 мм |
- Ціна: 1 337 ₴


