
Дитячий автотрек із запуском динозавр 8899-93
1 539 ₴
- В наявності
- Код: 8899-93 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек для машинок 8899-93 «Динозавр Рекс у місті» містить два металеві автомобілі, пусковий пристрій, деталі складання автотреку, автозаправну станцію й дорожні знаки.
З комплектуючих можна побудувати великий триповерховий трек. Машинки запускаються спеціальним механізмом, проїжджають дорогу та з'їжджають гвинтовим спуском. Життя в місті було спокійною, поки до нього не з'явився величезний динозавр Рекс. Чи зможуть авто врятуватися, чи все-таки тварина проковтне їх усіх? Це Ви вже дізнаєтеся, під час гри дитини.
Динозавр видає страхітливі звуки. У нього рухаються хвіст і голова.
Розмір треку: довжина 120 см, ширина 75 см, висота 25 см.
Габарити паковання становлять: 75 х 39 х 8,5 сантиметрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина у зібраному вигляді | 750 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Висота у зібраному вигляді | 25 мм |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у зібраному вигляді | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Ширина упакування | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴

