
Дитячий автотрек з запуском Динозавр 8899-92
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 8899-92 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий автотрек з автозапуском Динозавр 8899-92.
В ігровий набір входять деталі для складання треку і 2 машинки.
Довжина треку 125 см.
Ширина 75 см.
Висота 25 см.
Розмір коробки 71 х 8 х 34 дсм.
В ігровий набір входять деталі для складання треку і 2 машинки.
Довжина треку 125 см.
Ширина 75 см.
Висота 25 см.
Розмір коробки 71 х 8 х 34 дсм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 2 років |
| Протяжність дороги | 1.25 м |
| Ширина у зібраному вигляді | 750 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 710 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴


