
Арбалет дитячий із прицілом стрілами LimoToy M0004
1 147 ₴
- В наявності
- Код: 0004L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Арбалет дитячий ігровий M 0004 Limo Toy
Хлопчики дуже люблять гратися з дитячою зброєю. Вони часто являють себе героями гостросюжних фільмів.
Ця іграшка стане бажаним подарунком для Вашої дитини.
Виготовлений із високоякісного пластику не має запаху.
До комплекту входять стріли на присосках.
Арбалет обладнаний прицілом і лазером.
Іграшка для дітей віком від 5 років;
Паковання: коробка;
Розмір упаковки: 70х29х10 см;
Артикул: 0004;
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Арбалет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Комплектація мішенню | Так |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴

