Дитячий ігровий набір лікаря М 0460 у валізці
З цим якісним ігровим набором Ваш малюк зможе оглянути ведмедик лапку та дати йому ліки. Допоможе лялечці вийняти занозу та зробить уколишник собачку.
Іграшка постачається в пластиковій валізці, в якій Ваша дитина знайде все найнеобхідніше для надання невідкладної допомоги своїм іграшкам.
У наборі 35 предметів лікаря, які зроблять гру дуже веселою, яскравою та захопливою.
Розмір валізки: 24х15х15 см.
Матеріал: пластик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joy Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка


