
Килимок для заняття фітнесом 1730х610х5мм 0380-2
419 ₴
- В наявності
- Код: 0380-2 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Хороший килимок для йоги та фітнесу, допоможе Вам у заняттях
спортом і збереже Ваші гроші. Килимок призначений як для
домашнього, так і для професійного використання. Може використовуватися як дорослими, так і дітьми будь-якого віку. Не
залишає на шкірі подразнень.Поверхня матів має спеціальну форму для запобігання проскальзувания рук і
ніг.Виготовлений з сплаваПВХ і гуми,легко чиститься і дуже міцний.
Як треба доглядати за килимок для йоги?
Найважливіша рекомендація — не варто його прати порошком або миючим засобом. Справа в тому, що пористий матеріал з легкістю вбирає мильний розчин, а виполоскати його не так просто. В результаті, під час занять невымытый мильний розчин буде змішуватися з потім і приводити до ковзання.
Тому при забрудненні досить просто протерти килимок вологою ганчіркою або губкою.
Зберігати килимок найкраще скрученим в рулон. Якщо його скласти в декілька шарів, то він буде морщити в місцях складок і в підсумку прослужить менше.
Опис:
- Його товщина 5мм дозволяє відчути контакт з підлогою, в той же
час, його м'якість робить виконання вправ досить комфортним, зручним та безпечним.
- Тонізують м'язи всього тіла, покращують гнучкість, рівновагу і поставу.
- Нековзна поверхня чіпляється за підлогу, запобігаючи травми.
- Розміри: 173 см х 61 см
- Висота 0.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 5 мм |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Вага | 300 г |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 419 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

