
Дитяча розвивальна іграшка-сортер Автошка 9170
547 ₴
- В наявності
- Код: 9170 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвивальна машинка сортер "Автошка" захопить Вашу дитину та подарує їй можливість весело провести час!
Барвиста машинка-сортер має світлові та звукові ефекти, вона не просто іграшка-сортер, а й ще каталка, за бажання малюк зможе катати її за собою, коли навчиться ходити! Машинка має отвори різної форми на даху та дверцятах, у які дитина має вкласти відповідні фігурки, що розвиватиме в малюка дрібну моторику, тактильні відчуття, зір і кмітливість. Машинка може працювати у двох режимах:
навчання (потрібно встановлювати фігурки на місця)
довільний рух (використання машинки як музичної каталки)
Комплект містить:
машинка
6 фігурок
Живлення: 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять)
Розмір упаковки: 23х15х15см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

