
Музичний горщик сортер 0915 UA
619 ₴
- В наявності
- Код: 0915 UA L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Сортер "Веселий горщик" від марки TK Group — чудова іграшка для малюків від шести місяців. Яскрава, кумедна іграшка має чарівне личко з маленьким носиком у формі кнопочки та отвори в різних геометричних формах. До них додаються 6 фігурок, які точно повторюють геометричні форми отворів. На фігурках зроблені опуклі візерунки, які позитивно впливають на тактильні відчуття.
Граючи з веселим горщиком, малюк опускає фігурки у відповідні за формою отвори. Щоб дістати назад фігурки, малюкові необхідно зняти кришечку горщик. Завдяки вбудованому моторчику, горщик обертається й танцює під веселу музику.
Ця іграшка прекрасно розвиває сприйняття кольору та форми, зміцнює моторику та м'язи маленьких ручок і стимулює цікавість.
Комплект іграшки "Веселий горщик":
- горщик;
- кришечка;
— 6 кубиків-фігурок (сердечко, пірамідка, зірочка — по 2 шт.).
— іграшка зроблена з пластмаси.
— іграшка працює від звичайних батарейок класу AAA.(До комплекту не входять).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Тип | Сортер |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 619 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка


