
Футбол настільний дерев'яний на штангах HG235A
919 ₴
- В наявності
- Код: HG235L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Настільна гра футбол, популярний у всьому світі, адже вона може захопити і дітей, і дорослих.
Влаштуйте свою Лігу чемпіонів!
Іграшка розвиває увагу, реакцію, точність, влучність, моторику рук.
Розміри ігрового поля: 510х105х310 мм.
Корпус настільного футболу виготовлений із якісного МДФ, ігрове поле покрите щільним тканинним сукном.
Гравці виготовлені з міцного пластику та розміщуються на металевих палицях-штангах.
Фігурка футболіста може рухатися вліво-вправо, обертатися на 360 градусів і, відповідно, бити по м'ячу та вперед, і назад.
Усього на поле 12 гравців (по 6 у кожній команді).
Гравців зручно розрізняти по яскравої форми — жовтої та червоної. У кожного з воротарів форма свого кольору.
На штангах є зручні ручки, завдяки чому забезпечується зручне схоплення.
У грі передбачено дві шкали з цифрами, які дадуть змогу вести рахунок у кожному матчі.
У корпусі іграшки є ручки-вімки для зручного транспортування.
Для дітей від 3 років.
Вага: 4 кг.
Постачається в розібраному вигляді в барвистій картонній коробці 52х30х8 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | футбол кікер |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Стан | Новий |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Матеріал столу | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 919 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

