
Трек ігровий на керуванні 589-38A
738 ₴
- В наявності
- Код: 589-38A BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек 589-38A 280см/98-46см, на шнурі(пульт 2шт), машина 2шт, 2 змінні корпуси, від мережі (USBшнур), в кор-ці, 60,5-44-4,5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴

