
Дитячий гнучкий трек GD899-11
949 ₴
- В наявності
- Код: GD899-11 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек GD899-11 600см, оберт 360, машина 4шт (7см, інерція, рухлива деталь), присоски, 22дет, в кор-ці, 30,5-25-11см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴

