-10%

Гоночний трек SS056 "Shark Challenge"
1 465 ₴
1 318,50 ₴
- В наявності
- Код: SS056 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гоночний трек SS056 "Shark Challenge" — це захоплююча гра для маленьких фанатів швидкості та пригод. У наборі є запуск, обертовий елемент на 360°, пастка у вигляді акули та металева машинка масштабу 1:64 (7,5 см). Завдяки потужному запуску машинка злітає на трек, проходить через кільце і намагається уникнути щелеп акули. Складається з 12 яскравих деталей, легко збирається та забезпечує години захопливої гри. Постачається у яскравій подарунковій коробці.
Характеристики:
- Модель: SS056
- Тип: трек із пасткою
- Масштаб машинки: 1:64
- Довжина машинки: 7,5 см
- Кількість елементів: 12
- Елементи: запуск, оберт 360°, пастка-акула
- Упаковка: коробка
- Рекомендований вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 318,50 ₴

