
Дитячий боксерський набір 150 см MS4470
1 279 ₴
- В наявності
- Код: MS 4470 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Боксерський набір MS 4470на стійці(метал) 150см, груша 25см, 2 рукавиці 22см, насос, в кор-ці, 39-42-14см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Довжина | 420 мм |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Тип гри | Бокс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴

