
Дитячий надувний ігровий центр Intex 56139
2 427 ₴
- В наявності
- Код: 56139BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий центр "Дінопарк" 56139
Надувний ігровий центр "Дінопарк" — це справжній рай для маленьких шукачів пригод. Він обладнаний гіркою та невеликим басейном, що ідеально підходить для дітей віком від 2 років.
-
Тип: Надувний ігровий центр.
-
Тематика: Динозаври (Дінопарк).
-
Вік: Від 2 років.
-
Максимальне навантаження: До 54 кг.
-
Комплектація: Гірка, басейн.
-
Об'єм: 159 л.
-
Упаковка: Коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 374 л |
| Висота | 130 см |
| Виробник | Intex |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 295 см |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 191 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427 ₴

