
Рація дитячої рації ігровий набір LZ079
553 ₴
- В наявності
- Код: LZ079BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рація LZ079 2шт, 16см, світло, на бат-ці, в кор-ці, 17-22,5-4см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

